Przejrzyj ogromny rodzaj klamek ozdobnych

Zapraszamy uprzejmie Państwa do nabycia pięknego kompletu, klamki z rozetą.

Niniejszy niewymowny zestaw zapewne przysporzy się Tobie do drzwi wc, jednakże może poskutkować i do wrót wewnętrznych. Uchwyt zaś rozeta w całości pozostała okryta wybitnie gatunkowym metalem bez jakichkolwiek substratów plastikowych. Do kompletu włączamy również sworzeń w gabarycie uniwersalnym także komplet śrub montażowych, do których dorzucono wkręty i śruby przelotowe.

Do naszego kompletu w zbiór którego, trafia klamka dodatkowo rozeta, istnieje możliwość doboru rozety z wkładką na klucz, lub blokadą do drzwi wc. Nasze uchwyty plus rozety mają efektowne wykończę, w tonacji satyny lub chromu. Do wszelakiego podtypu klamek, nasza spółka dopisuje roczną deklarację.

Cały pakiet możemy do Państwa przesłać w harmonijnym etui. Nasze klamki rozróżnia sławetne zespolone z bardzo dostępną opłatą na rynku. Szybko dziś zachęcamy Państwa do zakupu. Zapotrzebowanie wolno dostarczyć za doradztwem naszej strony internetowej na jakiej powinno się dokonać kwestionariusz zgłoszeniowy lub telefonując na poniższy numer telefonu. Ciepło namawiamy.

Leave a Reply