Zobacz rodzaje przyczep specjalistycznych.

Nasza firma od lat doskonali się w otrzymywaniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są stawiane z wartościowej klasy tworzyw. Zadbaliśmy o błahe drobnostki. Burty naszych przyczep są glinowe aczkolwiek, powierzchnia transportowa przyczepy została zaplanowana ze sklejki antypoślizgowej, w tym na dodatek, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są realizowane z pokaźnej próby blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej czy też złączenia płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Nadto, w każdej z przyczep są założone uchwyty ładunkowe, tak aby w nieskomplikowany środek było można zawozić wszelkich wersji materiałów.

Na nadprogramowe polecenia doprowadzamy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest wyekwipowana w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu rozwiązaniu nasze przyczepy mogą jednocześnie służyć jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej oferty polecamy przyczepę uchylną, zawierającą układ siłownika hydraulicznego, wówczas przyczepa może służyć jako laweta do dostawiania środków lokomochi, dodatkowo do lokomocji wszystek aparatów specjalistycznego użytku.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z najnowszej generacji kontrofertą tudzież, skorzystania z promocji.

Leave a Reply